nonimir

Russian English
Любовь Ларионова

Любовь Ларионова

Доброго дня всім, хто читає мою історію!

Звати мене Любов Ларіонова, мені 56 років. За фахом я хімік-аналітик, останні 14 років працюю в Дослідному центрі фармацевтичної компанії. Вперше про сік Ноні я почула від свого брата, якому, в свою чергу, розказали його знайомі. Мушу признатись, що дана інформація викликала у мене подвійне відчуття: з однієї сторони – недовіру, з другої – цікавість до всього нового, та перемогло друге.
В Інтернеті я знайшла багато корисного про сік Ноні, але найбільше «підкупила» мене інформація про проведені 14 клінічних досліджень соку Ноні (на даний час їх вже 16). Чи чув хто-небудь з Вас про таку кількість клінічних досліджень на будь-який інший сік? Чи чув хто-небудь з Вас про позитивні результати клінічних досліджень будь-якого іншого соку? Зі своєї практики знаю, що не на всі лікарські засоби проводять таку кількість клінічних досліджень, не кажучи про сік… 

Ця інформація заставила мене задуматись на скільки глибоко вивчаються цілющі властивості досі маловідомого плода. І, по праву, сік Ноні називають біоактивним напоєм.

Без будь-яких вагань я зареєструвалась бізнес-консультантом компанії TNI Україна. Мені потрібно було спасати свою маму, якій лікарі поставили ряд серйозних діагнозів, та найголовнішим був вік мами – 86 років (в такому віці, м’яко кажучи, лікарі не дуже хочуть лікувати хворих). На превеликий жаль, мами спасти не встигла, замало часу, замало досвіду у боротьбі з такими важкими недугами. Як не прикро, але смерть мами заставила мене змінити ставлення до власного здоров’я. Правду кажуть, що «інколи нам потрібне ціле життя, щоб зрозуміти цінність свого здоров’я...».

На сьогоднішній день я і вся моя сім’я вживаємо сік Ноні. В мене пропала ниюча біль в області 12-палої кишки (в минулому виразкова хвороба), пройшла депресія, зникла головна біль, без задишки і відпочинку легко піднімаюсь пішки на 9 поверх, відчула, що в мене почало швидше рости і погустішало волосся, відчула, що світ без окулярів став «барвистішим», хоч ношу окуляри більше 20 років. Нещодавно, при проходженні періодичного медогляду, була приємно вражена, – від фіброміоми не залишилось і сліду! Цей діагноз мені поставили 10 років назад. За перші 8,5 років вона зменшилась всього на 25%, а за останні 1,5 роки (з них 7 міс. вживаю сік Ноні) – «розсмоктались» всі 75%!

Я переконана, що найближчим часом, через 2 – 3 міс., зможу відмовитись і від окулярів та значно покращити стан свого здоров’я. Оптимізму і віри мені додає вислів доктора Нейла Соломона, «…що в природі існує набагато більше корисного і того, що має відношення до здоров’я і хорошого самопочуття, ніж те, що може запропонувати традиційна медицина… » .

Шановні читачі, якщо Ви прагнете бути здоровими, якщо Ви готові змінити своє життя на краще – пишіть, телефонуйте, буду рада кожному спілкуванню з Вами. Особливе задоволення одержуватиму, якщо моя порада принесе користь Вашому здоров’ю чи здоров’ю Ваших близьких.

 Із вдячністю та повагою, Л.Ларіонова.